מחלקה עסקית בינלאומית

המחלקה הבינלאומית בפירמה עוסקת בנושאים ובעסקאות בעלי פן בינלאומי. בין היתר מטפלת המחלקה בכל ההיבטים התאגידיים, ברכישות ובמיזוגים, במימון פרויקטים, בהסכמים מסחריים בין חברות ישראליות וזרות, ניהול מחלוקות עסקיות ומשברים בין תאגיד ישראלי לחברה זרה, גישור עסקי, ליווי וייצוג תאגיד ישראלי בגישורים/ בוררויות בינלאומיות וכן ליווי וייצוג תאגיד זר בבית משפט או מוסד בוררות ישראלי.

 

הפירמה נמנית על קבוצה בינלאומית של משרדי עורכי דין, הקשורות בקשרי שיתוף פעולה במשרד עורכי הדין הוושינגטוני .Arnold & Porter. בנוסף, הפירמה גם חברה מן המניין בקבוצה בין לאומית של משרדי עורכי דין המתמחים במשפט הסחר הבין לאומי Legal Counsel International (LCI) ומשמשת בישראל כנציגתה הבלעדית של הקבוצה. הפירמה הוכתרה בתואר Boutique International Trade Law Firm of the Year in Israel  לשנת 2017 עלך ידי אחד מגופי הדירוג האירופאים החשובים של משרדי עורכי דין.

 

בראש המחלקה עומד עו"ד משה ("מוסי") גולדברג, מייסד הפירמה, בעל וותק של למעלה מ- 40 שנה במהלכם רכש ניסיון רב ומוניטין כעו"ד מוביל בתחום הסחר הבינלאומי ועסקאות בינלאומיות. עו"ד גולדברג חבר בלשכת עוה"ד בישראל ובניו יורק ארה"ב.

 

במהלך הקריירה שלו נטל עו"ד גולדברג, כמומחה למשפט הסחר הבין לאומי, חלק במספר פרוייקטים שהותירו את חותמם על סחר החוץ של ישראל. עו"ד גולדברג היה מעורב במו"מ בין ישראל לבין ארה"ב, שהביא לכינונו של הסכם הסחר החופשי בין ישראל לבין ארה"ב, כמתאם מטעם יו"ר לשכת עוה"ד וכיועץ להתאחדות התעשיינים. עו"ד גולדברג גם שימש כיועץ של שגרירות קנדה בישראל במו"מ הסופי על ניסוחו של הסכם הסחר החופשי בין ישראל לבין קנדה.

 

במהלך הקריירה שלו שימש עו"ד גולדברג כעו"ד זר וכיועץ בוושינטון במשרד עוה"ד הבין לאומי Arnold & Porter. בעת שהותו בוושינגטון נמנה על צוות המרצים של ה - International Law Institute , שליד Georgetown University במהלך קורס בינ"ל בנושא International Trade and Export Negotiation.

עורך דין  גולדברג פרסם מספר מאמרים בנושא הסכם אזורי הסחר החופשי בין ארצות הברית לישראל, הן בישראל והן בארצות הברית, והשתתף כמרצה בסמינרים שנערכו בארה"ב על ידי ממשלות ישראל וארה"ב בנושא זה.  

 

משה גולדברג חברת עורכי דין